vanessa hudgens3

31. prosince 2010 v 15:23 | kaanni

Vanessa a Zac - pobyt ve Vancouver

25. Listopad 2009 - 13:03 od admin
Vanessa a Zac prožili určitě krásný pobyt ve Vancouveru. Proč až tak krásný? Pronajali si totiž luxusní vilu, která se nachází nedaleko centra Vancouveru. Apartmán je to opravdu pozlacený. Cenu si nedovedeme ani odhadnout. Délku pobytu bohužel nevíme. Už podle fotek se jedná rozhodně o přepych, ale proč ne, když si to tento pár nemůže dovolit.
Podívejte se určitě na fotky, jsou zajímavé, krásné. Jak se asi našim miláčkům žilo? Líbilo by se Vám také v takovém apartmánu? Asi ano, že?

Vanessa a její další nová kolekce pro Ecko Red

21. Říjen 2009 - 18:54 od admin
Vanessa Hudgens opět využila své krásy a nafotila pro Ecko Red další sérii povedených fotografií. Promo fotografie si můžete prohlédnout o něco níže. Není jich moc, ale i tak za to stojí. Co myslíte, jak dlouho ji tato krása vydrží? Vanessa Hudgens patří mezi nejoblíbenější celebrity současnosti a proto se ani majiteli Ecko Red nedivíme, proč si vybírá takové celebrity pro svou propagaci.

Vanessa Hudgens a Zac Efron na hokejovém zápase

21. Říjen 2009 - 18:33 od admin
16.10.09 byl spatřen náš oblíbený pár Vanessa a Zac na hokejovém zápase, ve kterém se utkali hráči Vancouver Giants a Prince George Cougars. Ve VIP kabince, do které jen tak někdo nesmí byli společně s filmovým kolegrou Lucasem Grabeelem. Lucase budete určitě znát z filmu Hight School Musical.

Ecko Red a Vanessa Hudgens - další promo fotky k nové kolekci

27. Září 2009 - 15:45 od admin
Vanessa Hudgens nafotila další krásnou kolekci pro oblíbenou značku Ecko Red. Ono vlastně asi ani nemá cenu popisovat, jak a co se fotilo, protože se stačí podívat na dané fotky, které najdete pod textem. Ono už po dobu založení tohoto webu vznikla velká řada krásných fotografií, ať už od paparazzi nebo od profesionálních fotografů. Za tu dobu se však nezměnila jedna věc a to krása Vanessy. Vanessa je stále krásná a fotky ke kolekci to jen a jen dokazují.

Vanessa a Ashley si spolu zašly na jídlo...

24. Srpen 2009 - 16:39 od admin
Paparazzi, paparazzi a ještě jednou paparazzi. Ač se naše oblíbená Vanessa se svou dlouholetou přítelkyní Ashley vydaly na oběd až několik kilometrů za Los Angeles, paparazzi byly tam. Při odchodu a vlastně i po obědě na ně venku čekala skupinka jejich oblíbených denních kamarádíčků. Doporučujeme prohlédnou celé video :)

Sneakernight - fotky z natáčení

30. Červenec 2009 - 14:13 od admin
To, že je Vanessa skvělá herečka a zpěvačka víme všichni. To, že song Sneakernightje velmi oblíbená hudební pecka také. Proto Vám ukážeme pár fotografií z natáčení tohoto videoklipu. Sexy Vann je prostě k nakousnutí. Celý videoklip si můžete prohlédnout na našich stránkách. Teď už ale k samotným fotkám.

Fotky sneakernight

Vanessa - letiště a paparazzi

30. Červenec 2009 - 14:06 od admin
21.7. tohoto roku načapala skupinka paparazzi naši oblíbenou Vanessu na /nezjištěném/ letišti. Co má Vanessa na sobě se můžete podívat sami. Opět ji to strašně sluší. Abychom netroškařili, fotek Vám nabízíme více. Stačí se podívat a vybrat tu nejlepší.

Fotky Vann

Zac Efron by si opět rád zahrál s Vanessou Hudgens

16. Červenec 2009 - 13:37 od admin
Zac a Vanessa Zac Efron poskytl jednomu nejmenovanému americkému časopisu rozhovor, ve kterém mmj. padla právě tato otázka. Chtěl by jsi ještě hrát po boku své přítelkyně Vanessy Hudgens ?. Odpověď byla nečekaně: "jistě, samozřejmě". Přeci jen není nic lepšího, než natáčet po boku své milované Vann.

Překrásná Vanessa na titulku časopisu SELF

26. Červen 2009 - 13:28 od admin
vanessa hudgens Naši oblíbenou Vanessu Hudgens nyní můžete pozorovat na titulní straně časopisu SELF. O tom, že je Van opravdu krásná není pochyb, avšak musíme také uznat, že retušované fotky dělají své. Nicméně plavky i zelená halenka je krásná. Vanessa je sexy a dokazuje nám to čím dál více.

Vanessa H. - rozhovor s Tamikou

24. Červen 2009 - 23:02 od admin
Vanessa Hudgens se rozhodla v pátek 24. dubna (omluva za starší informaci) přijat pozvání na rozhovor, který se konal v pořadě EXTRA s moderátorkou Tamikou. Vanessa se opět ohákla tak jak ji známe, tedy krásně a neodolatelně.

Jak Vanessa Hudgens vypadala? Opět překrásně. Slušivé kalhoty a halenka v takřka stejné modré barvě.

Jelikož se o prázdninách setkáme s novým filmem s názvem Bandslam, není divu, že padly během rozhovoru právě otázky k tomuto filmu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama