vanessa hudgens4

31. prosince 2010 v 15:24 | kaanni
Cliff Watts - Banessa Shoot Fot InStyle20. Duben 2009 - 20:24 od admin
vanessa
Další minisérie překrásných fotek s ještě překrásnější zpěvačkou, herečkou, no prostě s Vanessou Hudgens.

... den poté - Hollywood

20. Duben 2009 - 20:22 od admin
Vanessa předešlý den na letišti, tentokrát ve slavném Hollywoodu. Protentokrát se však na fotografické špióny nejspíš nenachystala, neboť se ji fotit moc nechtělo. Nicméně i tak Vám nabízíme pohled na krásnou Vanessku zřejmě v nejslavnějším městě celebrit.

Vanessa se opět proletěla

20. Duben 2009 - 20:17 od admin
Skupinka paparazzi tentokrát nachytala naši oblíbenou a překrásnou herečku Vanessu na letišti v LAX. Vanessa se opět vymódila, neboť se skupinkou fotografů nejspíš počítala. Nechybělo pár záběrů a vznikla vcelku pěkná miniserie fotografií.

Vanessa opět pro ECKO

6. Duben 2009 - 13:01 od admin
To, že Van pracuje pro Ecko už víme delší dobu. To, že ji to sluší také. Zajisté si vzpomenete na videoklip s názvem Sneakernight. Před pár dny Red By Marc Ecko opět dělala propagaci, proto se můžete podívat alespoň na pár foteček.
vanessa
vanessa

Vanessa H. - Lancement Flora Gucci

6. Duben 2009 - 12:55 od admin
Poslední březnový den, tedy 31.3. strávila Vanessa Hudgens na překrásném zámku Marmont nedaleko Los Angels. Vanessa na sebe hodila překrásné šaty a ačkoli se na párty paparaziové nezvou, byly tam. Nechybí tedy ani pár fotek. Otázkou je, kde nechala Zaca?
imagebam

Bandslam - chystáme web ...

22. Březen 2009 - 15:52 od admin
vanessa Už několikrát jsme Vás informovali o tom, že Vanessa natačí film jménem Bandslam. Tak trošku rockový film v podání Vanessy Hudgens bude stát určitě za to.

Ani jídlo si v klidu nemohou koupit...

22. Březen 2009 - 15:47 od admin
Stačí se podívat na následující video. Spoustu z nás bude mít zajisté názor, že už ani při nakupování jídla nemá Vanessa. se svým přítelem Zacem klid. Po celou dobu nákupu občerstvení byly otravovány záblesky fotoaparátů. Nechybělo ani oslovení Zaca Efrona., aby se podíval. Vanessa. se krásně usmívala, ale i tak, musíme uznat, že celebrity nemají až tak lehký život. Sladký, krásný sice je, ale nemít klid, to by asi spousta z nás nevydržela.

Jen růžová to může být, tydydada tydy dada Va ness

21. Březen 2009 - 13:00 od admin
vanessaOpravdu jsme se nezbláznili. Brouzdám si tak po internetu a najednou Vanessaa spoustu dalších dívek v růžové. No není to nic zajímavého, protože růžová prostě sedne každé pěkné dívce. Výběr nejzajímavějších fotek samozřejmě uvádíme. Co se týče Vanessy, opět dokazuje, že je prostě krásná.

Bandslam - ukázka, fotky z natáčení,..

19. Březen 2009 - 9:04 od admin
bandslam
To, že se Vanessa během natáčení musela líbat s klukem, který se nejmenoval Zac Efron jistě všichni víme, ale jak se jmenuje ten film? Jmenuje se Bandslam a teď se budu snažit Vám ho co nejvíce přiblížit.

Vanessa Hudgens natočena při cvičení

19. Březen 2009 - 8:49 od admin
To, že každá dívka chce být krásná není žádné tajemství. To, že si každá z Vás alespoň jednou za život zkusila pořádně zacvičit a změnšit si tak zadeček není taky žádný hloupý drb. Každá chce být ta nej a chce si udržet své tělo přitažlivé. Stejně jako milion dívek na světě, tak i Vanessa Hudgens si své tělo ráda tvaruje. Respektive, ona ovládá tělo, nikoli tělo ovládá ji.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama