Prosinec 2010

stromecek

31. prosince 2010 v 15:34 | kaanni
stromecek

yaoi 1

31. prosince 2010 v 15:33 | kaanni

Juri/šódžo-ai

Tento typ mangy má podobnou náplň jako yaoi/šónen-ai, jen je zaměřen na vztah dvou dívek, a to většinou spíše na platonické úrovni (šódžo-ai) než na sexuální (juri). Mezi nejznámější mangy s tímto zaměřením patří Šódžo Kakumei Utena, Card Captor Sakura, Maria-sama ga Miteru, Pieta (manga), Jokohama Kaidaši Kikó, Onii-sama E,Strawberry panic, Kašimaši ~Girl Meets Girl~ a další. Nejznámější japonsko-anglickou překladatelskou skupinou mangy tohoto typu jsou lililicious

vanessa hudgens5

31. prosince 2010 v 15:27 | k

Fotky Vanessa Hudgens

Vanessa Hudgens - foto

Vanessa Hudgens - foto

Vanessa Hudgens - foto

Vanessa Hudgens - foto

Vanessa Hudgens - foto

Vanessa Hudgens - foto

Vanessa Hudgens - foto

Vanessa Hudgens - foto

Vanessa Hudgens - foto

Vanessa Hudgens - foto

Vanessa Hudgens - foto

Vanessa Hudgens - foto

Vanessa Hudgens - foto

Vanessa Hudgens - foto

Vanessa Hudgens - foto

Vanessa Hudgens - foto

Vanessa Hudgens - foto

Vanessa Hudgens - foto

Vanessa Hudgens - foto

Vanessa Hudgens - foto

Vanessa Hudgens - foto

Vanessa Hudgens - foto

Vanessa Hudgens - foto

Vanessa Hudgens - foto

Vanessa Hudgens - foto

Vanessa Hudgens - foto

Vanessa Hudgens - foto

Vanessa Hudgens - foto

Vanessa Hudgens - foto

Vanessa Hudgens - foto

Vanessa Hudgens - foto

Vanessa Hudgens - foto

Vanessa Hudgens - foto

Vanessa Hudgens - foto

Vanessa Hudgens - foto

Vanessa Hudgens - foto

Vanessa Hudgens - foto

Vanessa Hudgens - foto

Vanessa Hudgens - foto

vanessa hudgens4

31. prosince 2010 v 15:24 | kaanni
Cliff Watts - Banessa Shoot Fot InStyle20. Duben 2009 - 20:24 od admin
vanessa
Další minisérie překrásných fotek s ještě překrásnější zpěvačkou, herečkou, no prostě s Vanessou Hudgens.

... den poté - Hollywood

20. Duben 2009 - 20:22 od admin
Vanessa předešlý den na letišti, tentokrát ve slavném Hollywoodu. Protentokrát se však na fotografické špióny nejspíš nenachystala, neboť se ji fotit moc nechtělo. Nicméně i tak Vám nabízíme pohled na krásnou Vanessku zřejmě v nejslavnějším městě celebrit.

Vanessa se opět proletěla

20. Duben 2009 - 20:17 od admin
Skupinka paparazzi tentokrát nachytala naši oblíbenou a překrásnou herečku Vanessu na letišti v LAX. Vanessa se opět vymódila, neboť se skupinkou fotografů nejspíš počítala. Nechybělo pár záběrů a vznikla vcelku pěkná miniserie fotografií.

Vanessa opět pro ECKO

6. Duben 2009 - 13:01 od admin
To, že Van pracuje pro Ecko už víme delší dobu. To, že ji to sluší také. Zajisté si vzpomenete na videoklip s názvem Sneakernight. Před pár dny Red By Marc Ecko opět dělala propagaci, proto se můžete podívat alespoň na pár foteček.
vanessa
vanessa

Vanessa H. - Lancement Flora Gucci

6. Duben 2009 - 12:55 od admin
Poslední březnový den, tedy 31.3. strávila Vanessa Hudgens na překrásném zámku Marmont nedaleko Los Angels. Vanessa na sebe hodila překrásné šaty a ačkoli se na párty paparaziové nezvou, byly tam. Nechybí tedy ani pár fotek. Otázkou je, kde nechala Zaca?
imagebam

Bandslam - chystáme web ...

22. Březen 2009 - 15:52 od admin
vanessa Už několikrát jsme Vás informovali o tom, že Vanessa natačí film jménem Bandslam. Tak trošku rockový film v podání Vanessy Hudgens bude stát určitě za to.

Ani jídlo si v klidu nemohou koupit...

22. Březen 2009 - 15:47 od admin
Stačí se podívat na následující video. Spoustu z nás bude mít zajisté názor, že už ani při nakupování jídla nemá Vanessa. se svým přítelem Zacem klid. Po celou dobu nákupu občerstvení byly otravovány záblesky fotoaparátů. Nechybělo ani oslovení Zaca Efrona., aby se podíval. Vanessa. se krásně usmívala, ale i tak, musíme uznat, že celebrity nemají až tak lehký život. Sladký, krásný sice je, ale nemít klid, to by asi spousta z nás nevydržela.

Jen růžová to může být, tydydada tydy dada Va ness

21. Březen 2009 - 13:00 od admin
vanessaOpravdu jsme se nezbláznili. Brouzdám si tak po internetu a najednou Vanessaa spoustu dalších dívek v růžové. No není to nic zajímavého, protože růžová prostě sedne každé pěkné dívce. Výběr nejzajímavějších fotek samozřejmě uvádíme. Co se týče Vanessy, opět dokazuje, že je prostě krásná.

Bandslam - ukázka, fotky z natáčení,..

19. Březen 2009 - 9:04 od admin
bandslam
To, že se Vanessa během natáčení musela líbat s klukem, který se nejmenoval Zac Efron jistě všichni víme, ale jak se jmenuje ten film? Jmenuje se Bandslam a teď se budu snažit Vám ho co nejvíce přiblížit.

Vanessa Hudgens natočena při cvičení

19. Březen 2009 - 8:49 od admin
To, že každá dívka chce být krásná není žádné tajemství. To, že si každá z Vás alespoň jednou za život zkusila pořádně zacvičit a změnšit si tak zadeček není taky žádný hloupý drb. Každá chce být ta nej a chce si udržet své tělo přitažlivé. Stejně jako milion dívek na světě, tak i Vanessa Hudgens si své tělo ráda tvaruje. Respektive, ona ovládá tělo, nikoli tělo ovládá ji.

vanessa hudgens3

31. prosince 2010 v 15:23 | kaanni

Vanessa a Zac - pobyt ve Vancouver

25. Listopad 2009 - 13:03 od admin
Vanessa a Zac prožili určitě krásný pobyt ve Vancouveru. Proč až tak krásný? Pronajali si totiž luxusní vilu, která se nachází nedaleko centra Vancouveru. Apartmán je to opravdu pozlacený. Cenu si nedovedeme ani odhadnout. Délku pobytu bohužel nevíme. Už podle fotek se jedná rozhodně o přepych, ale proč ne, když si to tento pár nemůže dovolit.
Podívejte se určitě na fotky, jsou zajímavé, krásné. Jak se asi našim miláčkům žilo? Líbilo by se Vám také v takovém apartmánu? Asi ano, že?

Vanessa a její další nová kolekce pro Ecko Red

21. Říjen 2009 - 18:54 od admin
Vanessa Hudgens opět využila své krásy a nafotila pro Ecko Red další sérii povedených fotografií. Promo fotografie si můžete prohlédnout o něco níže. Není jich moc, ale i tak za to stojí. Co myslíte, jak dlouho ji tato krása vydrží? Vanessa Hudgens patří mezi nejoblíbenější celebrity současnosti a proto se ani majiteli Ecko Red nedivíme, proč si vybírá takové celebrity pro svou propagaci.

Vanessa Hudgens a Zac Efron na hokejovém zápase

21. Říjen 2009 - 18:33 od admin
16.10.09 byl spatřen náš oblíbený pár Vanessa a Zac na hokejovém zápase, ve kterém se utkali hráči Vancouver Giants a Prince George Cougars. Ve VIP kabince, do které jen tak někdo nesmí byli společně s filmovým kolegrou Lucasem Grabeelem. Lucase budete určitě znát z filmu Hight School Musical.

Ecko Red a Vanessa Hudgens - další promo fotky k nové kolekci

27. Září 2009 - 15:45 od admin
Vanessa Hudgens nafotila další krásnou kolekci pro oblíbenou značku Ecko Red. Ono vlastně asi ani nemá cenu popisovat, jak a co se fotilo, protože se stačí podívat na dané fotky, které najdete pod textem. Ono už po dobu založení tohoto webu vznikla velká řada krásných fotografií, ať už od paparazzi nebo od profesionálních fotografů. Za tu dobu se však nezměnila jedna věc a to krása Vanessy. Vanessa je stále krásná a fotky ke kolekci to jen a jen dokazují.

Vanessa a Ashley si spolu zašly na jídlo...

24. Srpen 2009 - 16:39 od admin
Paparazzi, paparazzi a ještě jednou paparazzi. Ač se naše oblíbená Vanessa se svou dlouholetou přítelkyní Ashley vydaly na oběd až několik kilometrů za Los Angeles, paparazzi byly tam. Při odchodu a vlastně i po obědě na ně venku čekala skupinka jejich oblíbených denních kamarádíčků. Doporučujeme prohlédnou celé video :)

Sneakernight - fotky z natáčení

30. Červenec 2009 - 14:13 od admin
To, že je Vanessa skvělá herečka a zpěvačka víme všichni. To, že song Sneakernightje velmi oblíbená hudební pecka také. Proto Vám ukážeme pár fotografií z natáčení tohoto videoklipu. Sexy Vann je prostě k nakousnutí. Celý videoklip si můžete prohlédnout na našich stránkách. Teď už ale k samotným fotkám.

Fotky sneakernight

Vanessa - letiště a paparazzi

30. Červenec 2009 - 14:06 od admin
21.7. tohoto roku načapala skupinka paparazzi naši oblíbenou Vanessu na /nezjištěném/ letišti. Co má Vanessa na sobě se můžete podívat sami. Opět ji to strašně sluší. Abychom netroškařili, fotek Vám nabízíme více. Stačí se podívat a vybrat tu nejlepší.

Fotky Vann

Zac Efron by si opět rád zahrál s Vanessou Hudgens

16. Červenec 2009 - 13:37 od admin
Zac a Vanessa Zac Efron poskytl jednomu nejmenovanému americkému časopisu rozhovor, ve kterém mmj. padla právě tato otázka. Chtěl by jsi ještě hrát po boku své přítelkyně Vanessy Hudgens ?. Odpověď byla nečekaně: "jistě, samozřejmě". Přeci jen není nic lepšího, než natáčet po boku své milované Vann.

Překrásná Vanessa na titulku časopisu SELF

26. Červen 2009 - 13:28 od admin
vanessa hudgens Naši oblíbenou Vanessu Hudgens nyní můžete pozorovat na titulní straně časopisu SELF. O tom, že je Van opravdu krásná není pochyb, avšak musíme také uznat, že retušované fotky dělají své. Nicméně plavky i zelená halenka je krásná. Vanessa je sexy a dokazuje nám to čím dál více.

Vanessa H. - rozhovor s Tamikou

24. Červen 2009 - 23:02 od admin
Vanessa Hudgens se rozhodla v pátek 24. dubna (omluva za starší informaci) přijat pozvání na rozhovor, který se konal v pořadě EXTRA s moderátorkou Tamikou. Vanessa se opět ohákla tak jak ji známe, tedy krásně a neodolatelně.

Jak Vanessa Hudgens vypadala? Opět překrásně. Slušivé kalhoty a halenka v takřka stejné modré barvě.

Jelikož se o prázdninách setkáme s novým filmem s názvem Bandslam, není divu, že padly během rozhovoru právě otázky k tomuto filmu.

vanessa hudgens 2

31. prosince 2010 v 15:20 | kaanni

Vanessa

take it
vanessa

vanessa hudgens

31. prosince 2010 v 15:19 | kaanni
Rozchod se Zackem!!!17. Prosinec 2010 - 10:03 od Barbora Janotová
Pravda nebo lež?!! Podle několika zdrojů se oblíbený hollywoodský pár Vanessa Hudgens a Zac Efron rozešli. Láska na první pohled. Příběh jako z pohádky. A nečekaný rozchod!! Po dotočení Muzikálu ze střední se vztah mezi Van a Zacem rozpadal. Každý šel svou cestou a věnoval se své kariéře a jejich cesty se rozešly. Neměli na sebe dostatek času, a tak se rozhodli vztah skončit. Podle Vanessiny kamarádky zůstanou dále dobrými přáteli. Spekulovalo se o svatbě a těhotenství místo toho vztah, který trval 4 roky zkončil.

Seznam nejvíce fascinujících a atraktivních žen v Hollywoodu

13. Prosinec 2010 - 22:29 od Barbora Janotová
Vanessa Hudgens se objevila v nejnovějším seznamu nejvíce fascinujících a atraktivních žen v Hollywoodu. Umístila se na vysokém 4. místě. V tomto seznamu předběhla sex symboly, jako jsou například Katy Perry a Megan Fox.
pr
01. Nina Dobrev
02. Emily Browning
03. Hayley Williams
04. Vanessa Hudgens

MTV MOVIE AWARDS 2010

19. Listopad 2010 - 13:19 od Anna Sedláčková
MTV MUSIC awards 20106. červena 2010 v Los Angeles bylo slavnostní vyhlašování cen MTV Movie awards, na kterém nemohla chybět ani naše "star" Vanessa Hudgens s přítelem Zacem. Oběma to na galavečeru slušelo, jsou krásný pár. Vanessa také společně s Jessicou Albou předaly cenu Robertu Pattinsonovi a Zac byl nominovaný na nejlepšího herce ve filmu Znovu 17.


Nachytaná Vanessa

vanessa hudgensBýt slavný přináší mnoho kladných stránek. Jste obklopováni fanoušky, kteří Vám dnes a denně dokazují, jak Vás milují, fotí se s Vámi, pro autogram by udělali cokoli a také jejich dárečky vždy potěší. Účastníte se slavnostních večerů, přebíráte ceny MTV nebo Teen Choice Awards, kamarádíte se s mnoha dalšími celebritami a chodíte na vybrané večírky.

Vanessa a její kotník...

4. Říjen 2010 - 19:34 od Anna Sedláčková
kotník"Podpatky prodlužují nohy!" hlásají všechny módní časopisy a internetové portály. Ano, podpatky sice nohy opravdu opticky prodlouží a zeštíhlí, ale je v nich mnohem nebezpečněji než v teniskách nebo balerínách. A o tom se nedávno přesvědčila i Vanessa Hudgens. Paparazzi nedávno nachytali super vystylizovanou Vanessu.

Vanessa na mejdanu "Nová éra"

29. Září 2010 - 18:01 od Anna Sedláčková
Vanessa HudgensVanessa Hudgens se 1. června 2010 v Los Angeles zúčastnila akce, která nesla název "2010 Women In Film Crystal & Lucy Awards: A New Era - Show" v překladu zní jako "Ženy ve filmu Crystal & Lucy Awards: nová éra show". O tomto večeru není moc zmínek, snažila jsem se hledat různé detaily, informace a podobně kde se jen dalo, ale zrovna moc toho na webu není.

Vanessa na akci

vanessa hudgensEva Longoria a Victoria Beckham přijaly nabídku na natočení reklamy pro nové stylové mobilní telefony LG, za který obdržely královský honorář a první "premiéra" reklamy se konala 24. 5. 2010 ve West Hollywood v Kalifornii. Na akci se také objevila Vanessa Hudgens, která zvolila krátké tyrkysové šatičky, ve kterých vynikla Vanessina opálená kůže. Šatičky doplnila stylovými doplňky, kabelkou a botkami.

Vanessa se svým psím miláčkem

3. Srpen 2010 - 17:28 od Anna Sedláčková
vanessa20. května se paparazziům povcedl povedený úlovek. Načapali zpěvačku a herečku Vanessu Hudgens, která v chlupatých papučích venčila svého psího miláčka, který se jmenuje Shadow. A jelikož Vanessa vyběhla z domu nenalíčená, v teplákách, bílém nátělníku a černou kšiltovkou, se snažila co nejvíce ukrýt svůj obličej před fotografy. Těm se ale nakonec pár fotografií podařilo ulovit, a vy se na ně můžete právě podívat!

Vanessa Hudgens na Nylon a Youtube Young Hollywood Party

10. Červen 2010 - 14:01 od Anna Sedláčková
vanessa hudgensVanessa Hudgens se 12. května 2010 společně se svým přítelem Zacem Efronem zúčastnila Nylon a Youtube Young Hollywood Party v Roosevelt Hotel v Kalifornii. Vanessa měla na sobě krátké, lesklé, fialové a velmi pěkné šaty. Vlasy měla vytočené do drdolu, který ji dělal zajímavou. Vanessa totiž často nosí vlasy rozpuštěné a tohle byla změna. Se Zacem jim to společně velmi slušelo a jako vždy působili jako šťastný pár.

noah

30. prosince 2010 v 10:44 | kaanni
Povolání: Herečka
Věk: 10
Datum narození: 8. 01. 2000
Místo narození: Nashville, Tennessee, USA
Znamení: Kozoroh   aktuální horoskop »
Noah Lindsey Cyrus je sestra Miley Cyrus - hrála v Hannah Montaně.
Narodila v Nashville ve státě Tennessee nyní ale žije se svou rodinou v Los Angeles, kde je herečkou a tenečnicí. Je dcerou Leticie Tish a country zpěváka Billyho Ray Cyruse. Má dva nevlastní bratry - Christophera Codyho a Trace Cyruse, dále má nevlastní sestru Brandi, mladšího bratra Braisona a sestru Miley Cyrus. Má doma hodně zvířat. Na youtube.com má svou show s Emily Grace Reaves - její nejlepší kamaráka a sestřenice. Zahrala si několikrát v sestřině show Hannah Montana, v otcově seriálu DOC
, ve filmu Mostly Ghostly a dabilgovala film PONYO s nejmlaším Jonasem-s Frankiem Jonasem

yaoi

30. prosince 2010 v 10:32 | kaanni
CO JE TO yAOI?

Kombinace písmen B a L má více významů: