hannah montana 1

5. února 2011 v 12:59 | kaanni |  hannah montana

Miley Cyrus - tapety na mobil zdarma

Jak dostat do mobilu tapetu s Miley Cyrus? Jednoduše si ji stáhněte do svého počítače. Klikněte na obrázek pravým tlačítkem myši a vyberte možnost uložit obrázek. Obrázek si uložte a potom si ho z počítače přehrajte do svého mobilu.
Pokud nemáte počítač spojený s mobilem, třeba kabelem nebo pomocí bluetooth, zkuste se připojit přes mobil na internet, vložte tam adresu obrazku a stáhněte si ho přímo z internetu do mobilu. Pak si tapetu přidejte na plochu.
Pokud ani jedno z toho nezvládnete, poproste kamaráda, ať vám tapetu do mobilu stáhne a pošle vám ji pomocí mmsky.
Miley Cyrus - tapety na mobil Miley Cyrus - tapety na mobil Miley Cyrus - tapety na mobil Miley Cyrus - tapety na mobil Miley Cyrus - tapety na mobil Miley Cyrus - tapety na mobil Miley Cyrus - tapety na mobil Miley Cyrus - tapety na mobil Miley Cyrus - tapety na mobil Miley Cyrus - tapety na mobil Miley Cyrus - tapety na mobil Miley Cyrus - tapety na mobil Miley Cyrus - tapety na mobil Miley Cyrus - tapety na mobil Miley Cyrus - tapety na mobil Miley Cyrus - tapety na mobil Miley Cyrus - tapety na mobil Miley Cyrus - tapety na mobil Miley Cyrus - tapety na mobil Miley Cyrus - tapety na mobil
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama